CBS de Rank
Opgang 3
1689KZ  Zwaag
0229 277095
info@rank.nl

 

 

 

 

 

 

 

Welkom bij basisschool de Rank

 

Welkom bij basisschool De Rank. Op deze site laten wij u graag kennismaken met onze school. U kunt foto's bekijken en nieuws lezen maar ook bijvoorbeeld onze schoolgids downloaden, de agenda inzien en nog veel meer! 

 

Letterfeest

02 Feb 2016

 Het letterfeest in groep 3 zit er weer op. Gelukkig hebben we de foto's nog.

ANWB Streetwise

18 Jan 2016

 


Wij hebben dit jaar meegedaan aan de ANWB-streetwise. Een hele leerzame ochtend in het verkeer.
Ook staan we nu op de site van de ANWB.

Bibliotheekbezoek

12 Jan 2016Groep 3 heeft een bezoek gebracht aan de bibliotheek in de Huesmolen.

Kerstfeest

22 Dec 2015

 


Het kerstfeest stond dit jaar in het teken van die bijzondere ster boven Bethlehem. Ook was er een sterrenregen op onze school. Hierover meer in het kerstjournaal. Natuurlijk kwam tijdens de viering die bijzondere ster weer op allerlei manieren terug. In dans, in de liedjes en in het kerstverhaal, uitgespeeld door groep 7. We kijken terug op een prachtig kerstfeest.

Via deze weg wensen we u en jullie gezegende kerstdagen en een gezond en leerzaam 2016!

 

 

 

Suprisetentoonstelling

03 Dec 2015

 


De surprises worden bij ons op school altijd een dagje eerder gebracht. Zo kunnen we extra lang genieten van de mooie creaties die door de kinderen gemaakt zijn. De bovenbouwhal ziet er nu uit als een echt museum!